BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

“Feliksas”. Nepakankamai šviežia žuvis

Sumanėme trečias vedybų metines pažymėti drauge su tėvais. Planuodami vakarą pasirausėme internete ir ten “apžiūrėjom” kelis Palangos restoranus. Užkibome “Žuvinėje”, nes norėjosi Pajūryje paskanauti šviežios žuvies. Nekartą čia jau buvome lankęsi, tad nusprendėme, kad šis “Felikso” restoranas bus puiki vieta ramiam pasėdėjimui. Juo labiau, kad jo meniu išskirti šviežios žuvies patiekalai.

ZuvineIr tikrai labai nesuklydome. Susėdę aplink apskritą, baltuta staltiese užtiestą ir elegantiškai serviruotą stalą galėjome ne tik jaukiai bendrauti tarpusavyje, bet ir gėrėtis už langų siūbuojančiomis pušimis. Muzika nei per garsi, nei per tyli. Mes ją girdėjome, tačiau ji mums netrukdė. Aptarnavimas taip pat atitinkantis restorano lygi. Vyną pasiūlė puikų. Užkandžiai taip pat nenuvylė. Prie pusiau sauso balto vyno atnešė graikiškų Kalmata alyvuogių, sūrių ir vaisių rinkinį bei atskirą žuvies užkandžių 

padėklą.

Pagrindiniam patiekalui visi šeši išsirinkome keptą šviežią žuvį: karališkąją doradą, šamą ir upėtakį. Atnešti patiekalai buvo gražiai patiekti. Padavėjos pasiteiravo ar niekam nereikia žuvų “išfiliuoti”. Šios paslaugos atsisakėme ir pradėjome darbuotis nuosavais įrankiais. Deja… jei vynas ir užkandžiai buvo puikūs, to pasakyti apie žuvies patiekalus nei vienas iš
valgiusiųjų negalėjo. Įsidėjus į burną pirmą gabalėlį pajutome, kad jai trūksta…šviežumo. Be to upėtakiai buvo per sausi, nepakankamai pasūdyti ir jau ataušę. Karališkosios dorados taip pat neįpatingos. Tikriausiai geriausias pasirinkimas buvo šamas. Atnešus patiekalus paaiškėjo, kad ir garnyrai šiek tiek “pakoreguoti” - vietoje prašytų garintų patiektos šviežios daržovės arba ryžiai.

Et, bala nematė. Suvalgėme savo šviežios žuvies patiekalus, nors nuotaika šiek tiek smuktelėjo. Vakarienę baigėme konjaku ir, žinoma, triženkle sąskaita.

Apmaudu, kad puikią restorano vietą, atmosferą ir aptarnavimą nusvėrė nelabai žviežia žuvis. Bet juk pavalgyti ir ėjome, ar ne?

“Žuvinė” Basanavičiaus g. 37 a, Palanga

Rodyk draugams

Komentarai (1)

  1. Anonimas:

    nepatiko.siai dienai tik birutes uoste zuvies skaniai galima pavalgyti

Rašyti komentarą